Nerezový komínový systém Izol 

Komín

Image

Vysoce odolní komínový systém pro výstavbu a vedení komínu fasádou a KOMÍN DO interiéru.

komínový systém IZOL

Charakteristický tloušťkou izolace 5cm, výškou hrdla 10cm, odolnou konstrukcí    pro použití i v náročných povětrnostních  podmínkách.
Vhodné pro klasické i moderní spotřebiče s vysokou efektivitou.

Speciální design hrdla komínového systému Izol
zamezuje prostupu kondenzátu vlhkosti z vnitřku komínu do izolace, ale také prostupu vlhka z vnějšího prostředí do tepelné izolace komínu.

Konstrukce komínu je navržena tak aby se eliminovaly tepelné mosty komínového nerezového systému a tím odstranili nutnost dilatačních mezer pro lineární roztažnost nerezového komínu.

Vnější plášť nerezového komínu tvoří nerez která je odolná i pro kyselé prostředí, vnitřní stranu tvoří chemicky odolná nerez třídy 1: 4404. Komín odolává kondenzaci a také případnému  vznícení sazí

Image
Komínový systém Izol vhodný do interiéru 
komín s 50mm izolací  je vhodný i pro interiér. Paradoxně se nedoporučuje používat komíny do interiéru s tenkou izolaci (<30mm). Existuje totiž riziko kondenzace na plášti komína v některých případech ..  Komín Izol s 50mm izolaci je také vhodný z hlediska vyšší bezpečnosti. Komín který jde interiérem, často prochází izolovanými stropy a střešní částí. V izolovaných přestupech jsou teploty jiné než u odvětrávaného komínu. Proto je třeba zohlednit při návrhu i tento aspekt.
FASÁDNI Komínový systém Izol 

Komínový systém Izol je možné použít jako fasádní komín, který bude díky tloušťce izolace 50mm efektivně pracovat. Je vhodný tam kde se klade důraz na vyšší ekonomičnost provozu. Vhodný také do náročnějších povětrnostních podmínek.

Ceny nerezového komínu Izol

Chcete vědět cenu? V našem eshopu najdete hotové sestavy.

Naše Služby

Máte zájem o komín, případně komínový systém s montáží.
Volejte 704 266 233 nebo 778 200 400
obchod@toup.cz

 

Produkt najdete v našem e-shopu:
https://eshop.toup.cz

Eshop

V případě dotazů, zájem o nabídku, technické poradenství zavolejte na:
704 266 233
778 200 400

Kontaktní formulař: