Montážní práce a služby


Komplexní komínové služby

Frézování komínů

Renovace komínů pomocí frézování a vložkování.


Více info o frézování komínů


Montáž více vrstvých komínů

Nabízíme komplexní služby včetně profesionální montáže komínů

Montáž
Všechny Naše Služby


Nabídka

Velkoobchod a maloobchod nerezových komínů a nerezových komínových systémů. Klikněte na odkaz níže a zobrazí se vám naše cela nabídka. Nabídka zde.

Široký sortiment

Nerezové komínové systémi pro pevná paliva, plyn, kondenzační plynové kotle, olej, dřevo. Dodáváme v různých třídách nerezu 1.4301, 1.4404. 1.4828

Kvalita komínů

Dokážeme vyhovět pokud někdo hledá nerezový komín pro chatku, pre stavby kde se klade nárok na estetiku ale také projekty kde je vyžadována dlouhá životnost komínu.

Montáž a servis

Zabezpečujeme montáže, obhlídky komínových systémů, revize komínů a jiné služby v oblasti vytápění. Pokud by jste měli jakékoliv otázky, rádi vám je zodpovíme. Rovněž zajišťujeme frézování a vložkování komínů. Vyfrézovali jsme více než 2500 komínů.

Certifikované materiály

Ke každému nerezovému komínovému systému dodáváme certifikát kvality. Certifikáty jsou v souladu s normou EN ISO 9001:2008, vystavené v TECHNICKÉM A ZKUŠEBNÍM ÚSTAVU STAVEBNÍ PRAHA, s.p. Nerezové vložky jsou určené pro všechny druhy paliv. Orientujeme se převážně na nerezové materiály – nerezové vložky a nerezové komíny.

Nerezový komínový systém s montáží?

Volejte: 704 266 233 nebo 778 200 400 email:obchod@toup.cz

 

 

Napište nám zprávu